25 April 2018
Premier Division
25/04/18 18:30
CHURCH FENTON FC v OLD MALTON ST MARYS
Church Fenton LS24 9RJ
MATTHEW COTTINGHAM
LUCY HASKELL GEORGE SMITH
25/04/18 18:30
POPPLETON UNITED v DUNNINGTON
Dunnington Sports Club
ANTHONY MURPHY
DES HEALEY TOM HALLIDAY
25/04/18 18:30
SPORTING KNAVESMIRE v HUNTINGTON ROVERS
Poppleton Community Sports Pavilion YO26 6JT
JAMES UNWIN
TONY TURNER HARRY LIPSCOMB
25/04/18 18:30
TADCASTER MAGNETS v F1 RACING
Tadcaster Leeds Road LS24 9HD
MICHAEL COLES
KENDALL EDGLEY GEORGIA TRAVERS
25/04/18 18:30
YORK RAILWAY INSTITUTE v HEMINGBROUGH UNITED
New Lane Sports Ground Acomb
LIAM HEWITT
LIAM WADSWORTH ANDREW LEA
Division One
25/04/18 18:30
HARRISON SIGNS FC v POCKLINGTON TOWN 2nd
Pocklington The Balk YO42 2NZ
ANDREW LUFF
25/04/18 18:30
RAWCLIFFE v EASINGWOLD TOWN
Rawcliffe Recreation ground YO31 5TS
BRANDON BISHOP
Reserve C
25/04/18 18:30
WHELDRAKE RES v BROOKLYN FC RES
Wheldrake Village Hall YO19 6BU
ISAAC WOODWARD
28 April 2018
YORK FA JUNIOR CUP
28/04/18 14:00
THORPE UNITED RES v RUFFORTH UNITED
Tockwith Sports Field YO26 7PX
ANDREW LUFF
LUCY HASKELL SOPHIE CHRISTIAN
Premier Division
28/04/18 13:30
HUNTINGTON ROVERS v DUNNINGTON
Huntington SC Sports Club YO32 9RU.
MICHAEL ROBINSON
JOHN LEDGEWAY SIMOS GERASIMOU
28/04/18 14:00
OLD MALTON ST MARYS v COPMANTHORPE
Old Malton FitzWilliam Sports Field YO17 7EY
GEORGE ROBERTS
BRIAN SMITH SAM PENNY
28/04/18 14:00
OSBALDWICK v HEMINGBROUGH UNITED
Wigginton Mill Lane YO32 2PY
ANDREW BROWN
JOHN DUNWOODY TOM HALLIDAY
28/04/18 14:00
SPORTING KNAVESMIRE v DRINGHOUSES
Poppleton Community Sports Pavilion YO26 6JT
JACK WILKIN
TOM MAHER ISAAC WOODWARD
28/04/18 14:00
TADCASTER MAGNETS v MALTON AND NORTON FC
Tadcaster Leeds Road LS24 9HD
AKEEL AHMED
MARK GRANGER GEORGE SMITH
28/04/18 14:00
WIGGINTON GRASSHOPPERS v CHURCH FENTON FC
Wigginton Mill Lane YO32 2PY
MARK FINDLAY
TONY TURNER CRAIG ATKIN
Division One
28/04/18 14:00
HARRISON SIGNS FC v EASINGWOLD TOWN
Easingwold YO61 3FB
STEPHEN HEWITT
28/04/18 14:00
RAWCLIFFE v KIRKBYMOORSIDE
Rawcliffe Recreation ground YO31 5TS
VLADIMIR MOLLOV
28/04/18 14:00
RICCALL UNITED v POCKLINGTON TOWN 2nd
Riccall Landing Lane YO19 6PW
LIAM POWELL
Division Four
28/04/18 14:00
WHELDRAKE v SWINTON AFC
BSA Sports Complex Swinton YO17 6SE
MARK JAMES
Reserve A
28/04/18 14:00
COPMANTHORPE RES v DUNNINGTON RES
Copmanthorpe Recreation Ground YO23 3YR
LEE HODGKINSON
28/04/18 14:00
POCKLINGTON TOWN 3rd v OLD MALTON ST MARYS RES
Pocklington The Balk YO42 2NZ
ANDREW KAY
28/04/18 15:00
HUNTINGTON ROVERS RES v MALTON AND NORTON FC RES
Huntington SC Sports Club YO32 9RU.
STEVE NELSON
28/04/18 15:15
OLD MALTON ST MARYS RES v POCKLINGTON TOWN 3rd
Old Malton FitzWilliam Sports Field YO17 7EY

Reserve B
28/04/18 14:00
HEWORTH AFC RES v TADCASTER MAGNETS RES
Hopgrove Playing Fields YO32 9TD
SAM HALLAS
28/04/18 14:00
POPPLETON UNITED RES v F1 RACING RES
Knavsmire Pitch 25 Bustardthorpe, Knavesmire Road, York.
HARRY CODLING
Reserve C
28/04/18 14:00
MALT SHOVEL RES v FULFORD FC RES
Dennison Road Selby
MARK BURKE
28/04/18 14:00
WHELDRAKE RES v CIVIL SERVICE RES
Wheldrake Village Hall YO19 6BU
DAVE PURDY
28/04/18 14:00
YORK RAILWAY INSTITUTE RES v WILBERFOSS RES
New Lane Sports Ground Acomb
RAMIUS STEIHLER
30 April 2018
Premier Division
30/04/18 18:30
DRINGHOUSES v MALTON AND NORTON FC
Dringhouses St Helens Road YO24 1HR
MATTHEW COTTINGHAM
VLADIMIR MOLLOV GEORGE FOX
30/04/18 18:30
DUNNINGTON v SPORTING KNAVESMIRE
Common Road Dunnington
MICHAEL TREVETHAN
LIAM WADSWORTH DES HEALEY
30/04/18 18:30
POPPLETON UNITED v TADCASTER MAGNETS
Poppleton Main Street YO26 6QG
ELLIOT SHIERS
ANDREW LUFF GEORGE SMITH
30/04/18 18:30
YORK RAILWAY INSTITUTE v COPMANTHORPE
New Lane Sports Ground Acomb
PHILLIP CARTLICH
JAMIE HEWITT HARRY LIPSCOMB
Reserve A
30/04/18 18:30
COPMANTHORPE RES v HEMINGBROUGH UNITED RES
Copmanthorpe Recreation Ground YO23 3YR
KENDALL EDGLEY
30/04/18 18:45
CHURCH FENTON FC RES v HUNTINGTON ROVERS RES
Church Fenton LS24 9RJ
HARRY CODLING
Reserve B
30/04/18 18:30
HEWORTH AFC RES v F1 RACING RES
Hopgrove Playing Fields YO32 9TD
ADAM BOUBRAHMI
02 May 2018
LEAGUE RESERVE CUP ROUND THREE
02/05/18 18:45
F1 RACING RES v OLD MALTON ST MARYS RES
York St Johns sports centre Mille Crux YO31 8JX

LEAGUE SENIOR CUP ROUND TWO
02/05/18 18:30
MALTON AND NORTON FC v OSBALDWICK
Norton College YO17 9PT

02/05/18 18:30
WIGGINTON GRASSHOPPERS v CHURCH FENTON FC
Wigginton Mill Lane YO32 2PY

Premier Division
02/05/18 18:30
DUNNINGTON v COPMANTHORPE
Common Road Dunnington

02/05/18 18:30
POPPLETON UNITED v HUNTINGTON ROVERS
Poppleton Main Street YO26 6QG

02/05/18 18:30
TADCASTER MAGNETS v HEMINGBROUGH UNITED
Tadcaster Leeds Road LS24 9HD

02/05/18 18:45
YORK RAILWAY INSTITUTE v OLD MALTON ST MARYS
New Lane Sports Ground Acomb

Division One
02/05/18 18:45
TOCKWITH AFC v RICCALL UNITED
Tockwith Sports Field YO26 7PX

02/05/18 18:45
WILBERFOSS v HARRISON SIGNS FC
Wilberfoss Playing Fields, Storking Lane YO41 5ND

Division Two
02/05/18 18:45
HEWORTH AFC v STAMFORD BRIDGE
Hopgrove Playing Fields YO32 9TD

Division Three
02/05/18 18:30
RUFFORTH UNITED v MALT SHOVEL
Rufforth Airfield Park YO23 3QA

05 May 2018
Premier Division
05/05/18 14:00
F1 RACING v DUNNINGTON
York St Johns sports centre Mille Crux YO31 8JX

05/05/18 14:00
HUNTINGTON ROVERS v MALTON AND NORTON FC
Huntington SC Sports Club YO32 9RU.

05/05/18 14:00
OLD MALTON ST MARYS v DRINGHOUSES
Old Malton FitzWilliam Sports Field YO17 7EY

Division One
05/05/18 14:00
CLIFFE v RICCALL UNITED
Cliffe YO8 6NS

05/05/18 14:00
KIRKBYMOORSIDE v POCKLINGTON TOWN 2nd
Kirkbymoorside YO62 6DX

05/05/18 14:00
RAWCLIFFE v TOCKWITH AFC
Rawcliffe Recreation ground YO31 5TS

05/05/18 14:00
WILBERFOSS v EASINGWOLD TOWN
Wilberfoss Playing Fields, Storking Lane YO41 5ND

Division Two
05/05/18 14:00
STRENSALL v BARMBY MOOR
Strensall Barracks

Reserve A
05/05/18 14:00
DUNNINGTON RES v EASINGWOLD TOWN RES
Common Road Dunnington

05/05/18 14:00
WIGGINTON GRASSHOPPERS RES v HUNTINGTON ROVERS RES
Wigginton Mill Lane YO32 2PY

07 May 2018
Premier Division
07/05/18 18:45
HEMINGBROUGH UNITED v F1 RACING
Selby Town ground

Reserve A
07/05/18 18:45
CHURCH FENTON FC RES v DUNNINGTON RES
Church Fenton LS24 9RJ

09 May 2018
LEAGUE JUNIOR CUP ROUND TWO
09/05/18 18:45
MALT SHOVEL v CAWOOD FC
Dennison Road Selby

Premier Division
09/05/18 18:30
HUNTINGTON ROVERS v TADCASTER MAGNETS
Huntington SC Sports Club YO32 9RU.

09/05/18 18:30
OLD MALTON ST MARYS v DUNNINGTON
Old Malton FitzWilliam Sports Field YO17 7EY

09/05/18 18:30
POPPLETON UNITED v HEMINGBROUGH UNITED
Poppleton Main Street YO26 6QG

09/05/18 18:45
DRINGHOUSES v CHURCH FENTON FC
Dringhouses St Helens Road YO24 1HR

Division Three
09/05/18 18:30
RUFFORTH UNITED v FULFORD FC
Rufforth Airfield Park YO23 3QA

Reserve A
09/05/18 19:00
EASINGWOLD TOWN RES v THORPE UNITED RES
Easingwold YO61 3FB

10 May 2018
Premier Division
10/05/18 14:00
COPMANTHORPE v F1 RACING
Wigginton Mill Lane YO32 2PY

12 May 2018
YORK FA SENIOR CUP
12/05/18 14:00
WIGGINTON GRASSHOPPERS v HUNTINGTON ROVERS
Tockwith Sports Field YO26 7PX
MATTHEW COTTINGHAM
SAM BAYLEY CONOR LEDGEWAY
Premier Division
12/05/18 14:00
HEMINGBROUGH UNITED v OSBALDWICK
Selby Town ground

12/05/18 14:00
SPORTING KNAVESMIRE v MALTON AND NORTON FC
Poppleton Community Sports Pavilion YO26 6JT

14 May 2018
LEAGUE RESERVE CUP ROUND THREE
14/05/18 18:45
WIGGINTON GRASSHOPPERS RES v THORPE UNITED RES
Wigginton Mill Lane YO32 2PY

Reserve B
14/05/18 18:45
TADCASTER MAGNETS RES v OSBALDWICK RES
Tadcaster Leeds Road LS24 9HD

16 May 2018
LEAGUE SENIOR CUP ROUND THREE
16/05/18 18:45
OLD MALTON ST MARYS v DUNNINGTON
Old Malton FitzWilliam Sports Field YO17 7EY

16/05/18 18:45
SPORTING KNAVESMIRE v THORPE UNITED
Poppleton Community Sports Pavilion YO26 6JT

LEAGUE JUNIOR CUP semi final
16/05/18 18:45
HAXBY TOWN v RUFFORTH UNITED
Haxby Ethel Ward Playing Field YO32 3DY