Season:  Competition:


20 January 2018
BARKSTON ASH CHALLENGE CUP
MALT SHOVEL
5 2TADCASTER MAGNETS

Line-upTeam Sheet
BARKSTON ASH FA BML CUP
Wetherby Athletic Reserves
3 1CHURCH FENTON FC RES

Line-upTeam Sheet
NR COUNTY CUP
COPMANTHORPE
0 6F1 RACING

Line-upTeam Sheet
Premier Division
CHURCH FENTON FC
1 1SPORTING KNAVESMIRE
MARK FINDLAY
LIAM WADSWORTH JUSTIN SALES
Line-upTeam Sheet
DUNNINGTON
3 2POPPLETON UNITED
GEORGE ROBERTS
DES HEALEY TOM POOR
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS
1 3WIGGINTON GRASSHOPPERS
JAMES UNWIN
BRANDON BISHOP TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
Division One
CLIFFE
5 2EASINGWOLD TOWN
JOHN SUTTON
Line-upTeam Sheet
THORPE UNITED
3 2RAWCLIFFE
CRAIG ATKIN
Line-upTeam Sheet
TOCKWITH AFC
1 3BROOKLYN FC
TOM MAHER
Line-upTeam Sheet
Division Two
CIVIL SERVICE
0 4BARMBY MOOR
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
STAMFORD BRIDGE
1 6STRENSALL
LIAM POWELL
Line-upTeam Sheet
Division Three
BRAMHAM
0 4CAWOOD FC
SOPHIE CHRISTIAN
Line-upTeam Sheet
FULFORD FC
2 0SELBY OLYMPIA
STEVE NELSON
Line-upTeam Sheet
Division Four
HUNTINGTON FC
4 5LNER BUILDERS
BRIAN SMITH
Line-upTeam Sheet
POLLINGTON
3 2WHELDRAKE
MARK BURKE
Line-upTeam Sheet
STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
1 3CLIFFORD
PAUL FOSTER
Line-upTeam Sheet
SWINTON AFC
2 5ELM PARK
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
Reserve A
EASINGWOLD TOWN RES
0 5OLD MALTON ST MARYS RES
STEPHEN FOSTER
Line-upTeam Sheet
HEMINGBROUGH UNITED RES
0 3MALTON AND NORTON FC RES
ANDY MCEVOY
Line-upTeam Sheet
POCKLINGTON TOWN 3rd
2 2WIGGINTON GRASSHOPPERS RES
TOM MARSHALL-GRANT
Line-upTeam Sheet
Reserve B
HAXBY TOWN RES
2 1BISHOPTHORPE UNITED RES
JOE O'DOWD
Line-upTeam Sheet
POPPLETON UNITED RES
0 6DRINGHOUSES RES
STEVE MILNER
Line-upTeam Sheet
TADCASTER MAGNETS RES
2 5F1 RACING RES
ALMIR VELIC
Line-upTeam Sheet
Reserve C
WILBERFOSS RES
12 0WHELDRAKE RES
DAVID FRYER
Line-upTeam Sheet
YORK RAILWAY INSTITUTE RES
2 2STAMFORD BRIDGE RES
TONY HARTEVELD
Line-upTeam Sheet
13 January 2018
THE FA INTER -LEAGUE CUP LEAGUE CUP Round 2
YORK MINSTER ENGINEERING LEAGUE
8 1CHESTER & WIRRALL LEAGUE

Line-upTeam Sheet
Premier Division
CHURCH FENTON FC
1 2HEMINGBROUGH UNITED
DARIUS BRADLEY
BRANDON BISHOP PETER BRAYBROOKE
Line-upTeam Sheet
POPPLETON UNITED
1 0MALTON AND NORTON FC
MATTHEW BUCKMASTER
LIAM WADSWORTH LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
YORK RAILWAY INSTITUTE
0 3WIGGINTON GRASSHOPPERS
MATTHEW COTTINGHAM
ISAAC WOODWARD OWEN SMITH
Line-upTeam Sheet
Division One
EASINGWOLD TOWN
2 1BROOKLYN FC
KIERRAN CORRIGAN
Line-upTeam Sheet
HARRISON SIGNS FC
2 1TOCKWITH AFC
LIAM POWELL
Line-upTeam Sheet
POCKLINGTON TOWN 2nd
0 1KIRKBYMOORSIDE
VLADIMIR MOLLOV
Line-upTeam Sheet
RAWCLIFFE
2 2WILBERFOSS
MEL DEIGHTON
Line-upTeam Sheet
RICCALL UNITED
0 3THORPE UNITED
LUCY HASKELL
Line-upTeam Sheet
Division Two
BARMBY MOOR
3 2HESLINGTON
SIMOS GERASIMOU
Line-upTeam Sheet
BISHOPTHORPE UNITED
1 2CIVIL SERVICE
JOHN SUTTON
Line-upTeam Sheet
HEWORTH AFC
7 0HUBY UNITED
GEORGIA BEGBIE
Line-upTeam Sheet
STRENSALL
3 2HAXBY TOWN
MARK GRANGER
Line-upTeam Sheet
Division Three
RUFFORTH UNITED
11 1BRAMHAM
ANDREW KAY
Line-upTeam Sheet
SELBY OLYMPIA
0 7MALT SHOVEL
SOPHIE CHRISTIAN
Line-upTeam Sheet
THE RAJ FC
0 4CAWOOD FC
PAUL BALLANTYNE
Line-upTeam Sheet
Division Four
CLIFFORD
1 1POLLINGTON
ALMIR VELIC
Line-upTeam Sheet
ELM PARK
4 0HUNTINGTON FC
ANDY MCEVOY
Line-upTeam Sheet
LNER BUILDERS
4 3SWINTON AFC
STEVE NELSON
Line-upTeam Sheet
STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
5 1WHELDRAKE
STEPHEN HEWITT
Line-upTeam Sheet
Reserve A
COPMANTHORPE RES
0 2POCKLINGTON TOWN 3rd
ANDREW LUFF
Line-upTeam Sheet
HEMINGBROUGH UNITED RES
2 2CHURCH FENTON FC RES
JUSTIN SALES
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS RES
3 0EASINGWOLD TOWN RES
TONY TURNER
Line-upTeam Sheet
MALTON AND NORTON FC RES
0 4DUNNINGTON RES
DES HEALEY
Line-upTeam Sheet
THORPE UNITED RES
2 0OLD MALTON ST MARYS RES
GEORGIA BROMLEY
Line-upTeam Sheet
Reserve B
F1 RACING RES
7 0HEWORTH AFC RES
STEVE MILNER
Line-upTeam Sheet
HAXBY TOWN RES
2 0DRINGHOUSES RES
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
OSBALDWICK RES
9 2BISHOPTHORPE UNITED RES
CRAIG ATKIN
Line-upTeam Sheet
TOCKWITH AFC RES
3 2HARRISON SIGNS FC RES
HARRY CODLING
Line-upTeam Sheet
Reserve C
BROOKLYN FC RES
2 7WILBERFOSS RES
MACAULEY GIBSON
Line-upTeam Sheet
CIVIL SERVICE RES
5 1WHELDRAKE RES
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
CLIFFE RES
4 4YORK RAILWAY INSTITUTE RES
TOM MARSHALL-GRANT
Line-upTeam Sheet
MALT SHOVEL RES
4 1RUFFORTH UNITED RES
DAVID FRYER
Line-upTeam Sheet
06 January 2018
NR CHALLENGE CUP
TOCKWITH AFC
5 0ITIS ITIS
TONY TURNER
Line-upTeam Sheet
Premier Division
CHURCH FENTON FC
1 2YORK RAILWAY INSTITUTE
ARRAN WILLIAMS
LUCY HASKELL GEORGIA TRAVERS
Line-upTeam Sheet
DRINGHOUSES
2 3WIGGINTON GRASSHOPPERS
PHILLIP CARTLICH
PAUL BALLANTYNE GEORGE FOX
Line-upTeam Sheet
DUNNINGTON
2 1TADCASTER MAGNETS
MATTHEW COTTINGHAM
LIAM WADSWORTH OWEN SMITH
Line-upTeam Sheet
F1 RACING
3 3SPORTING KNAVESMIRE
BARTOSZ PRZEWIEZLIKOWSKI
ANDREW KAY HARRY LIPSCOMB
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS
3 2OSBALDWICK
SAM BAYLEY
JOHN DUNWOODY GEORGE SMITH
Line-upTeam Sheet
MALTON AND NORTON FC
3 1OLD MALTON ST MARYS
ROB MUSGROVE
TOM MARSHALL LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
Division One
BROOKLYN FC
1 2WILBERFOSS
ALAN GEDDES
Line-upTeam Sheet
CLIFFE
2 3THORPE UNITED
JOHN SUTTON
Line-upTeam Sheet
KIRKBYMOORSIDE
3 2HARRISON SIGNS FC
KEVIN BECKETT
Line-upTeam Sheet
Division Two
HAXBY TOWN
8 4STRENSALL
BRIAN SMITH
Line-upTeam Sheet
HESLINGTON
1 5BISHOPTHORPE UNITED
STEPHEN HEWITT
Line-upTeam Sheet
HUBY UNITED
0 7BARMBY MOOR
TOM MARSHALL-GRANT
Line-upTeam Sheet
Division Three
BUBWITH WHITE SWAN FC
8 2THE RAJ FC
DES HEALEY
Line-upTeam Sheet
FULFORD FC
6 1BRAMHAM
HARRY CODLING
Line-upTeam Sheet
SELBY OLYMPIA
1 8CAWOOD FC
MARK BURKE
Line-upTeam Sheet
Division Four
HUNTINGTON FC
2 1SWINTON AFC
VLADIMIR MOLLOV
Line-upTeam Sheet
STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
2 4POLLINGTON
ANDREW FOSTER
Line-upTeam Sheet
Reserve A
DUNNINGTON RES
9 1MALTON AND NORTON FC RES
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
EASINGWOLD TOWN RES
0 1COPMANTHORPE RES
PAUL FOSTER
Line-upTeam Sheet
HEMINGBROUGH UNITED RES
2 7HUNTINGTON ROVERS RES
SOPHIE CHRISTIAN
Line-upTeam Sheet
POCKLINGTON TOWN 3rd
7 1THORPE UNITED RES
ANDREW LUFF
Line-upTeam Sheet
WIGGINTON GRASSHOPPERS RES
1 1OLD MALTON ST MARYS RES
MARK KARVOUNIS
Line-upTeam Sheet
Reserve B
BISHOPTHORPE UNITED RES
3 3HARRISON SIGNS FC RES
ISAAC WOODWARD
Line-upTeam Sheet
F1 RACING RES
3 3DRINGHOUSES RES
GEORGIA BEGBIE
Line-upTeam Sheet
OSBALDWICK RES
2 1POPPLETON UNITED RES
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
TADCASTER MAGNETS RES
0 9TOCKWITH AFC RES
KIERRAN CORRIGAN
Line-upTeam Sheet
Reserve C
STAMFORD BRIDGE RES
0 0CLIFFE RES
IAN TOWNLEY
Line-upTeam Sheet
WILBERFOSS RES
5 0CIVIL SERVICE RES
TOM POOR
Line-upTeam Sheet
30 December 2017
Premier Division
HUNTINGTON ROVERS
4 0HEMINGBROUGH UNITED
MATTHEW COTTINGHAM
VLADIMIR MOLLOV LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
OSBALDWICK
2 0F1 RACING
PHILLIP CARTLICH
GEORGIA BEGBIE GEORGE SMITH
Line-upTeam Sheet
Division One
CLIFFE
1 0TOCKWITH AFC
KENDALL EDGLEY
Line-upTeam Sheet
23 December 2017
Premier Division
CHURCH FENTON FC
1 2WIGGINTON GRASSHOPPERS
STEPHEN RUSHWORTH
BRIAN SMITH JOHN SUTTON
Line-upTeam Sheet
COPMANTHORPE
0 1POPPLETON UNITED
MICHAEL TREVETHAN
JOHN DUNWOODY ANDREW LUFF
Line-upTeam Sheet
DRINGHOUSES
0 4OSBALDWICK
JOSH UNDERWOOD
DES HEALEY ANDY MCEVOY
Line-upTeam Sheet
DUNNINGTON
1 1HUNTINGTON ROVERS
MARK FINDLAY
BRANDON BISHOP LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
F1 RACING
4 3MALTON AND NORTON FC
JAMES McNEE
CRAIG ATKIN HARRY LIPSCOMB
Line-upTeam Sheet
OLD MALTON ST MARYS
10 3HEMINGBROUGH UNITED
TOM WILSON
GEORGIA BEGBIE MACAULEY GIBSON
Line-upTeam Sheet
YORK RAILWAY INSTITUTE
2 2TADCASTER MAGNETS
ELLIOT SHIERS
TOM MAHER TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
Division One
POCKLINGTON TOWN 2nd
5 2BROOKLYN FC
TOM MARSHALL
Line-upTeam Sheet
RICCALL UNITED
3 0CLIFFE
LUCY HASKELL
Line-upTeam Sheet
THORPE UNITED
3 1HARRISON SIGNS FC
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
WILBERFOSS
1 7KIRKBYMOORSIDE
CONOR LEDGEWAY
Line-upTeam Sheet
16 December 2017
YORK FA JUNIOR CUP
THORPE UNITED RES
9 1HEWORTH AFC RES
LUCY HASKELL
Line-upTeam Sheet
Premier Division
F1 RACING
2 1POPPLETON UNITED
LIAM HEWITT
ISAAC WOODWARD TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
Division One
KIRKBYMOORSIDE
0 4THORPE UNITED
MARK KARVOUNIS
Line-upTeam Sheet
Division Two
STAMFORD BRIDGE
3 1BISHOPTHORPE UNITED
PAUL BALLANTYNE
Line-upTeam Sheet
Division Three
THE RAJ FC
5 1SELBY OLYMPIA
VLADIMIR MOLLOV
Line-upTeam Sheet
Division Four
CLIFFORD
2 3SWINTON AFC
MALCOLM SUNDERLAND
Line-upTeam Sheet
ST CLEMENTS
VOID
2 4STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
TOM MARSHALL-GRANT
Line-upTeam Sheet
WHELDRAKE
3 3LNER BUILDERS
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
Reserve C
BROOKLYN FC RES
4 2YORK RAILWAY INSTITUTE RES
MACAULEY GIBSON
Line-upTeam Sheet
CIVIL SERVICE RES
4 1FULFORD FC RES
DAVID FRYER
Line-upTeam Sheet
09 December 2017
Division One
BROOKLYN FC
3 4RICCALL UNITED
TOM LISHMAN
Line-upTeam Sheet
Division Four
SWINTON AFC
2 2POLLINGTON
RICHARD SCARTH
Line-upTeam Sheet
WHELDRAKE
2 4ELM PARK
MARK BURKE
Line-upTeam Sheet
Reserve A
HEMINGBROUGH UNITED RES
5 1EASINGWOLD TOWN RES
TONY HARTEVELD
Line-upTeam Sheet
THORPE UNITED RES
1 3POCKLINGTON TOWN 3rd
JUSTIN SALES
Line-upTeam Sheet
Reserve B
HARRISON SIGNS FC RES
1 5DRINGHOUSES RES
PAUL SCOTT
Line-upTeam Sheet
Reserve C
CLIFFE RES
1 3MALT SHOVEL RES
PETER BRAYBROOKE
Line-upTeam Sheet
02 December 2017
YORK FA JUNIOR CUP
HEWORTH AFC RES
4 2BISHOPTHORPE UNITED RES
ISAAC WOODWARD
Line-upTeam Sheet
WEST RIDING CHALLENGE CUP
CHURCH FENTON FC
2 3LEEDS CITY
KEVIN O'DONNELL
Line-upTeam Sheet
WEST RIDING CHALLENGE TROPHY
BAILDON TRINITY ATHLETIC
3 1CAWOOD FC

Line-upTeam Sheet
Premier Division
DUNNINGTON
1 3HEMINGBROUGH UNITED
RONAN COLLER BOOTH
LIAM WADSWORTH LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS
4 0YORK RAILWAY INSTITUTE
RICKY TAYLOR
ADAM BOUBRAHMI TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
OLD MALTON ST MARYS
8 0TADCASTER MAGNETS
MATTHEW CLARKSON
DAMIAN OLEARY TOM POOR
Line-upTeam Sheet
SPORTING KNAVESMIRE
1 3OSBALDWICK
MATTHEW WRIGHT
SIMOS GERASIMOU BRIAN SMITH
Line-upTeam Sheet
WIGGINTON GRASSHOPPERS
6 0MALTON AND NORTON FC
GARRY FLETCHER-TINDALL
BRANDON BISHOP GEORGE SMITH
Line-upTeam Sheet
Division One
THORPE UNITED
3 2RICCALL UNITED
KENDALL EDGLEY
Line-upTeam Sheet
Division Two
HAXBY TOWN
3 3BISHOPTHORPE UNITED
STEPHEN HEWITT
Line-upTeam Sheet
HESLINGTON
1 2BARMBY MOOR
CRAIG ATKIN
Line-upTeam Sheet
STAMFORD BRIDGE
2 3HEWORTH AFC
HARRY JACKSON
Line-upTeam Sheet
Division Three
BRAMHAM
1 4SELBY OLYMPIA
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
BUBWITH WHITE SWAN FC
1 5MALT SHOVEL
JOHN SUTTON
Line-upTeam Sheet
FULFORD FC
0 7RUFFORTH UNITED
SAM HALLAS
Line-upTeam Sheet
Reserve A
HEMINGBROUGH UNITED RES
5 2OLD MALTON ST MARYS RES
PAUL BALLANTYNE
Line-upTeam Sheet
THORPE UNITED RES
3 0CHURCH FENTON FC RES
SOPHIE CHRISTIAN
Line-upTeam Sheet
WIGGINTON GRASSHOPPERS RES
16 3MALTON AND NORTON FC RES
DES HEALEY
Line-upTeam Sheet
Reserve B
DRINGHOUSES RES
4 2F1 RACING RES
TONY HARTEVELD
Line-upTeam Sheet
Reserve C
MALT SHOVEL RES
8 1WHELDRAKE RES
FRANK HOLLERAN
Line-upTeam Sheet
25 November 2017
YORK FA JUNIOR CUP
CAWOOD FC
4 5BARMBY MOOR
JUSTIN SALES
Line-upTeam Sheet
CIVIL SERVICE
3 1SELBY OLYMPIA
HARRY CODLING
Line-upTeam Sheet
HEWORTH AFC
1 3POCKLINGTON TOWN 3rd
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
MALT SHOVEL
3 2HAXBY TOWN
PAUL BALLANTYNE
Line-upTeam Sheet
RUFFORTH UNITED
4 2HEMINGBROUGH UNITED RES
ALMIR VELIC
Line-upTeam Sheet
THORPE UNITED RES
2 0POLLINGTON
OWN REFEREE
Line-upTeam Sheet
TOCKWITH AFC RES
Pens 9-8
4 4DUNNINGTON RES
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
YORK FA SENIOR CUP
DUNNINGTON
4 1RAWCLIFFE
ANDREW LUFF
Line-upTeam Sheet
HEMINGBROUGH UNITED
1 2HUNTINGTON ROVERS
MATTHEW CLARKSON
KENDALL EDGLEY PETER BRAYBROOKE
Line-upTeam Sheet
MALTON AND NORTON FC
2 1OLD MALTON ST MARYS
MATTHEW COTTINGHAM
BRIAN SMITH LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
WIGGINTON GRASSHOPPERS
3 1POCKLINGTON TOWN 2nd
TONY TURNER
Line-upTeam Sheet
Premier Division
COPMANTHORPE
3 5DRINGHOUSES
DWAYNE CHAPPELL
JOHN DUNWOODY JOSHUA POPELY
Line-upTeam Sheet
OSBALDWICK
4 0CHURCH FENTON FC
MICHAEL COLES
JOHN LEDGEWAY GEORGE SMITH
Line-upTeam Sheet
TADCASTER MAGNETS
0 2POPPLETON UNITED
LEWIS DAWSON
JOHN SUTTON GEORGIA TRAVERS
Line-upTeam Sheet
YORK RAILWAY INSTITUTE
2 2F1 RACING
DANIEL GOLDMAN
SAM HALLAS TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
Division One
BROOKLYN FC
1 6KIRKBYMOORSIDE
KEVIN BECKETT
Line-upTeam Sheet
RICCALL UNITED
1 2HARRISON SIGNS FC
SOPHIE CHRISTIAN
Line-upTeam Sheet
TOCKWITH AFC
2 4EASINGWOLD TOWN
ALAN GEDDES
Line-upTeam Sheet
WILBERFOSS
3 9THORPE UNITED
VLADIMIR MOLLOV
Line-upTeam Sheet
Division Two
BISHOPTHORPE UNITED
3 2HESLINGTON
ISAAC WOODWARD
Line-upTeam Sheet
STRENSALL
8 1HUBY UNITED
STEPHEN HEWITT
Line-upTeam Sheet
Division Three
BUBWITH WHITE SWAN FC
3 0FULFORD FC
DES HEALEY
Line-upTeam Sheet
Division Four
CLIFFORD
VOID
9 2ST CLEMENTS
STEVE NELSON
Line-upTeam Sheet
ELM PARK
3 3LNER BUILDERS
SIMOS GERASIMOU
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON FC
3 5STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
CRAIG ATKIN
Line-upTeam Sheet
SWINTON AFC
3 4WHELDRAKE
RICHARD SCARTH
Line-upTeam Sheet
Reserve A
EASINGWOLD TOWN RES
2 1MALTON AND NORTON FC RES
PAUL FOSTER
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS RES
4 1COPMANTHORPE RES
MEL DEIGHTON
Line-upTeam Sheet
OLD MALTON ST MARYS RES
2 4WIGGINTON GRASSHOPPERS RES
BEN NAYLOR
Line-upTeam Sheet
Reserve B
DRINGHOUSES RES
5 6POPPLETON UNITED RES
No League-appointed Referee Available
Line-upTeam Sheet
F1 RACING RES
2 4OSBALDWICK RES
PAUL SCOTT
Line-upTeam Sheet
HAXBY TOWN RES
7 1TADCASTER MAGNETS RES
GEORGIA BEGBIE
Line-upTeam Sheet
Reserve C
BROOKLYN FC RES
2 2MALT SHOVEL RES
Chris Raistrick
Line-upTeam Sheet
CIVIL SERVICE RES
4 1RUFFORTH UNITED RES
JAMES MACINTOSH
Line-upTeam Sheet
CLIFFE RES
8 0WHELDRAKE RES
No League-appointed Referee Available
Line-upTeam Sheet
FULFORD FC RES
3 4YORK RAILWAY INSTITUTE RES
TOM MARSHALL-GRANT
Line-upTeam Sheet
18 November 2017
Premier Division
COPMANTHORPE
3 1CHURCH FENTON FC
NEIL RICHARDSON
ISAAC WOODWARD TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
DRINGHOUSES
4 1POPPLETON UNITED
MATTHEW COTTINGHAM
SOPHIE CHRISTIAN GEORGIA TRAVERS
Line-upTeam Sheet
DUNNINGTON
1 1WIGGINTON GRASSHOPPERS
STEPHEN RUSHWORTH
MATTHEW BUTCHER LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
MALTON AND NORTON FC
2 3OSBALDWICK
DANE HILL
CONOR LEDGEWAY JOE O'DOWD
Line-upTeam Sheet
OLD MALTON ST MARYS
3 1HUNTINGTON ROVERS
KEVIN O'DONNELL
DES HEALEY GEORGIA BEGBIE
Line-upTeam Sheet
SPORTING KNAVESMIRE
0 5F1 RACING
MICHAEL TREVETHAN
RICHARD COPPINGER GEORGE FOX
Line-upTeam Sheet
Division One
BROOKLYN FC
0 4TOCKWITH AFC
TOM LISHMAN
Line-upTeam Sheet
CLIFFE
4 2WILBERFOSS
PAUL BALLANTYNE
Line-upTeam Sheet
HARRISON SIGNS FC
0 2KIRKBYMOORSIDE
STEPHEN HEWITT
Line-upTeam Sheet
POCKLINGTON TOWN 2nd
7 3THORPE UNITED
VLADIMIR MOLLOV
Line-upTeam Sheet
RICCALL UNITED
4 1RAWCLIFFE
ANDREW LUFF
Line-upTeam Sheet
Division Two
BARMBY MOOR
1 2HEWORTH AFC
JEFF BERMAN
Line-upTeam Sheet
BISHOPTHORPE UNITED
5 4STRENSALL
JOHN LEDGEWAY
Line-upTeam Sheet
CIVIL SERVICE
3 6STAMFORD BRIDGE
PAUL SCOTT
Line-upTeam Sheet
HESLINGTON
6 2HUBY UNITED
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
Division Three
BUBWITH WHITE SWAN FC
10 3MOOR LANE
MARK BURKE
Line-upTeam Sheet
CAWOOD FC
1 2RUFFORTH UNITED
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
MALT SHOVEL
5 0SELBY OLYMPIA
TONY HARTEVELD
Line-upTeam Sheet
THE RAJ FC
9 1BRAMHAM
TOM MARSHALL-GRANT
Line-upTeam Sheet
Division Four
HUNTINGTON FC
4 1WHELDRAKE
STEVE NELSON
Line-upTeam Sheet
POLLINGTON
VOID
5 3ST CLEMENTS
JUSTIN SALES
Line-upTeam Sheet
STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
0 1ELM PARK
ALAN POWLES
Line-upTeam Sheet
SWINTON AFC
2 3LNER BUILDERS
MARTIN HOPWOOD
Line-upTeam Sheet
Reserve A
CHURCH FENTON FC RES
1 5OLD MALTON ST MARYS RES
LUCY HASKELL
Line-upTeam Sheet
EASINGWOLD TOWN RES
3 1HEMINGBROUGH UNITED RES
ALAN GEDDES
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS RES
4 0THORPE UNITED RES
TONY TURNER
Line-upTeam Sheet
WIGGINTON GRASSHOPPERS RES
3 2POCKLINGTON TOWN 3rd
MEL DEIGHTON
Line-upTeam Sheet
Reserve B
F1 RACING RES
3 3HARRISON SIGNS FC RES
ADAM BOUBRAHMI
Line-upTeam Sheet
POPPLETON UNITED RES
4 0HAXBY TOWN RES
JOHN DUNWOODY
Line-upTeam Sheet
TADCASTER MAGNETS RES
1 0DRINGHOUSES RES
ALMIR VELIC
Line-upTeam Sheet
TOCKWITH AFC RES
2 3OSBALDWICK RES
No League-appointed Referee Available
Line-upTeam Sheet
Reserve C
RUFFORTH UNITED RES
1 2BROOKLYN FC RES
PAUL FOSTER
Line-upTeam Sheet
STAMFORD BRIDGE RES
6 3FULFORD FC RES
No League-appointed Referee Available
Line-upTeam Sheet
WHELDRAKE RES
1 5MALT SHOVEL RES
No League-appointed Referee Available
Line-upTeam Sheet
WILBERFOSS RES
3 1CLIFFE RES
DAVID FRYER
Line-upTeam Sheet
YORK RAILWAY INSTITUTE RES
6 0CIVIL SERVICE RES
STEPHEN FOSTER
Line-upTeam Sheet
11 November 2017
ERCFA SENIOR CUP
DUNNINGTON
4 2NORTH FERRIBY UTD

Line-upTeam Sheet
HEDON RANGERS
4 3MALTON AND NORTON FC

Line-upTeam Sheet
ER JUNIOR COUNTRY CUP
BARMBY MOOR
Pens 4-5
1 1PELICAN RANGERS AFC

Line-upTeam Sheet
BUBWITH WHITE SWAN FC
Pens 3-1
5 5HESSLE RANGERS JUNIORS

Line-upTeam Sheet
HOLME ROVERS 2nds
2 6STAMFORD BRIDGE

Line-upTeam Sheet
SOUTH CAVE UNITED RESERVES
1 2FULFORD FC

Line-upTeam Sheet
NR COUNTY CUP
F1 RACING
3 2WIGGINTON GRASSHOPPERS
GEORGE ROBERTS
LIAM WADSWORTH LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
REDCAR TOWN
Pens 4-5
1 1OLD MALTON ST MARYS

Line-upTeam Sheet
YORK RAILWAY INSTITUTE
1 2NUNTHORPE ATHLETIC
TONY TURNER
GEORGE FOX JOSHUA POPELY
Line-upTeam Sheet
Premier Division
CHURCH FENTON FC
4 0OSBALDWICK
ELLIOT SHIERS
JUSTIN SALES BRANDON BISHOP
Line-upTeam Sheet
HEMINGBROUGH UNITED
6 4SPORTING KNAVESMIRE
MARK FINDLAY
ANDREW LUFF OWEN SMITH
Line-upTeam Sheet
TADCASTER MAGNETS
1 3DRINGHOUSES
MAJID ALI
VLADIMIR MOLLOV TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
Division One
POCKLINGTON TOWN 2nd
3 2RAWCLIFFE
MARK GRANGER
Line-upTeam Sheet
RICCALL UNITED
0 1EASINGWOLD TOWN
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
THORPE UNITED
3 3CLIFFE
LUCY HASKELL
Line-upTeam Sheet
TOCKWITH AFC
3 0HARRISON SIGNS FC
TOM MAHER
Line-upTeam Sheet
WILBERFOSS
2 3BROOKLYN FC
JAMES UNWIN
Line-upTeam Sheet
Division Two
HESLINGTON
0 9HAXBY TOWN
JOHN SUTTON
Line-upTeam Sheet
HUBY UNITED
3 4CIVIL SERVICE
STEPHEN HEWITT
Line-upTeam Sheet
STRENSALL
5 1HEWORTH AFC
BRIAN SMITH
Line-upTeam Sheet
Division Three
MALT SHOVEL
5 1THE RAJ FC
KENDALL EDGLEY
Line-upTeam Sheet
MOOR LANE
2 2CAWOOD FC
MALCOLM SUNDERLAND
Line-upTeam Sheet
SELBY OLYMPIA
2 4RUFFORTH UNITED
MARK BURKE
Line-upTeam Sheet
Division Four
CLIFFORD
3 4STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
ALMIR VELIC
Line-upTeam Sheet
ELM PARK
0 4SWINTON AFC
SAM HALLAS
Line-upTeam Sheet
LNER BUILDERS
2 1HUNTINGTON FC
Chris Raistrick
Line-upTeam Sheet
Reserve A
EASINGWOLD TOWN RES
3 0DUNNINGTON RES
MARK KARVOUNIS
Line-upTeam Sheet
HEMINGBROUGH UNITED RES
3 1COPMANTHORPE RES
SOPHIE CHRISTIAN
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS RES
4 1CHURCH FENTON FC RES
ANDREW KAY
Line-upTeam Sheet
MALTON AND NORTON FC RES
2 4POCKLINGTON TOWN 3rd
ISAAC WOODWARD
Line-upTeam Sheet
OLD MALTON ST MARYS RES
3 2THORPE UNITED RES
CONOR LEDGEWAY
Line-upTeam Sheet
Reserve B
BISHOPTHORPE UNITED RES
2 1DRINGHOUSES RES
PAUL SCOTT
Line-upTeam Sheet
HARRISON SIGNS FC RES
0 1TADCASTER MAGNETS RES
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
HAXBY TOWN RES
0 3TOCKWITH AFC RES
GEORGE SMITH
Line-upTeam Sheet
HEWORTH AFC RES
1 3POPPLETON UNITED RES
JOE O'DOWD
Line-upTeam Sheet
OSBALDWICK RES
2 1F1 RACING RES
STEVE NELSON
Line-upTeam Sheet
Reserve C
BROOKLYN FC RES
11 2WHELDRAKE RES
JORDAN BANKS
Line-upTeam Sheet
CIVIL SERVICE RES
2 8STAMFORD BRIDGE RES
DAVID FRYER
Line-upTeam Sheet
CLIFFE RES
1 0FULFORD FC RES
PETER BRAYBROOKE
Line-upTeam Sheet
MALT SHOVEL RES
1 4WILBERFOSS RES
FRANK HOLLERAN
Line-upTeam Sheet
RUFFORTH UNITED RES
0 3YORK RAILWAY INSTITUTE RES
JOHN DUNWOODY
Line-upTeam Sheet
04 November 2017
ER QUALIFYING CUP
AFC NORTH RESERVES
3 11WILBERFOSS RES

Line-upTeam Sheet
CHAOS UNITED
2 4SELBY OLYMPIA
To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
STAMFORD BRIDGE RES
2 5WHELDRAKE

Line-upTeam Sheet
ER SENIOR COUNTRY CUP
POCKLINGTON TOWN 2nd
4 0MIDDLETON ROVERS FC
KEVIN CRICK
Line-upTeam Sheet
POCKLINGTON TOWN 3rd
4 1HEDON RANGERS FC RESERVES
PAUL POUCHER
Line-upTeam Sheet
NR CHALLENGE CUP
Catterick Garrison
3 1BISHOPTHORPE UNITED

Line-upTeam Sheet
SWINTON AFC
0 7West Pier (Scarborough)

Line-upTeam Sheet
THIRSK FALCONS
10 0YORK RAILWAY INSTITUTE RES

Line-upTeam Sheet
Wombleton Wanderers
0 2TOCKWITH AFC
ALAN GEDDES
Line-upTeam Sheet
WEST RIDING CHALLENGE CUP
Old Centralians
2 5CHURCH FENTON FC
RICHARD COPPINGER
Line-upTeam Sheet
TADCASTER MAGNETS
2 3SHERBURN WHITE ROSE

Line-upTeam Sheet
Premier Division
COPMANTHORPE
0 6OLD MALTON ST MARYS
STEPHEN CRAWSHAW
JOHN DUNWOODY GEORGIA TRAVERS
Line-upTeam Sheet
DUNNINGTON
1 0DRINGHOUSES
GARRY FLETCHER-TINDALL
MARK GRANGER OWEN SMITH
Line-upTeam Sheet
F1 RACING
4 1WIGGINTON GRASSHOPPERS
JOSH UNDERWOOD
BRANDON BISHOP LUKE JOHNSON
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS
2 1POPPLETON UNITED
MATTHEW WRIGHT
ANDREW KAY JOSHUA POPELY
Line-upTeam Sheet
MALTON AND NORTON FC
5 1YORK RAILWAY INSTITUTE
MARTIN POTTER
GEORGIA BEGBIE LIAM WADSWORTH
Line-upTeam Sheet
OSBALDWICK
1 1SPORTING KNAVESMIRE
CRAIG SPERRING
NEIL STOBERT TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
Division One
BROOKLYN FC
0 4THORPE UNITED
BEN NAYLOR
Line-upTeam Sheet
EASINGWOLD TOWN
2 2KIRKBYMOORSIDE
JAMIE HEWITT
Line-upTeam Sheet
RAWCLIFFE
5 0CLIFFE
CONOR LEDGEWAY
Line-upTeam Sheet
Division Two
BARMBY MOOR
3 1HUBY UNITED
MEL DEIGHTON
Line-upTeam Sheet
CIVIL SERVICE
3 8HAXBY TOWN
BRIAN SMITH
Line-upTeam Sheet
HESLINGTON
0 11STAMFORD BRIDGE
KENDALL EDGLEY
Line-upTeam Sheet
HEWORTH AFC
3 5STRENSALL
CRAIG ATKIN
Line-upTeam Sheet
Division Three
MALT SHOVEL
3 0FULFORD FC
JOHN SUTTON
Line-upTeam Sheet
RUFFORTH UNITED
8 1MOOR LANE
LIAM POWELL
Line-upTeam Sheet
THE RAJ FC
2 0BUBWITH WHITE SWAN FC
SIMOS GERASIMOU
Line-upTeam Sheet
Division Four
HUNTINGTON FC
3 2ELM PARK
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
POLLINGTON
2 3CLIFFORD
JUSTIN SALES
Line-upTeam Sheet
Reserve A
OLD MALTON ST MARYS RES
3 0CHURCH FENTON FC RES
ISAAC WOODWARD
Line-upTeam Sheet
THORPE UNITED RES
0 3HUNTINGTON ROVERS RES
SOPHIE CHRISTIAN
Line-upTeam Sheet
WIGGINTON GRASSHOPPERS RES
3 3DUNNINGTON RES
VLADIMIR MOLLOV
Line-upTeam Sheet
Reserve B
DRINGHOUSES RES
3 5BISHOPTHORPE UNITED RES
MALCOLM SUNDERLAND
Line-upTeam Sheet
HARRISON SIGNS FC RES
7 1F1 RACING RES
PAUL SCOTT
Line-upTeam Sheet
HAXBY TOWN RES
1 7OSBALDWICK RES
SAM HALLAS
Line-upTeam Sheet
TOCKWITH AFC RES
1 3POPPLETON UNITED RES
STEPHEN HEWITT
Line-upTeam Sheet
Reserve C
BROOKLYN FC RES
5 0RUFFORTH UNITED RES
TONY HARTEVELD
Line-upTeam Sheet
CLIFFE RES
9 1CIVIL SERVICE RES
MARK BURKE
Line-upTeam Sheet
FULFORD FC RES
1 5MALT SHOVEL RES
DAVID FRYER
Line-upTeam Sheet
28 October 2017
YORK FA JUNIOR CUP
BISHOPTHORPE UNITED RES
6 1HUNTINGTON FC
JOHN LEDGEWAY
Line-upTeam Sheet
HAXBY TOWN
6 3BISHOPTHORPE UNITED
CRAIG ATKIN
Line-upTeam Sheet
HAXBY TOWN RES
0 6HEWORTH AFC
MARK JAMES
Line-upTeam Sheet
HEMINGBROUGH UNITED RES
5 3CLIFFE RES
ISAAC WOODWARD
Line-upTeam Sheet
HEWORTH AFC RES
6 1POPPLETON UNITED RES
PAUL SCOTT
Line-upTeam Sheet
MALT SHOVEL
2 0STAMFORD BRIDGE
LUCY HASKELL
Line-upTeam Sheet
OLD MALTON ST MARYS RES
Pens 7-8
1 1CAWOOD FC
GEORGIA BEGBIE
Line-upTeam Sheet
POCKLINGTON TOWN 3rd
5 1LNER BUILDERS
STAFFORD SWAINSTON
Line-upTeam Sheet
POLLINGTON
3 2EASINGWOLD TOWN RES
SOPHIE CHRISTIAN
Line-upTeam Sheet
RUFFORTH UNITED
6 1ELM PARK
ANDY MCEVOY
Line-upTeam Sheet
STAMFORD BRIDGE RES
1 4DUNNINGTON RES
TOM MARSHALL-GRANT
Line-upTeam Sheet
SWINTON AFC
2 7BARMBY MOOR
MARTIN HOPWOOD
Line-upTeam Sheet
TADCASTER MAGNETS RES
0 1CIVIL SERVICE
ALMIR VELIC
Line-upTeam Sheet
TOCKWITH AFC RES
3 2YORK RAILWAY INSTITUTE RES
DAVE PURDY
Line-upTeam Sheet
YORK FA SENIOR CUP
DRINGHOUSES
0 1POCKLINGTON TOWN 2nd
BRIAN SMITH
Line-upTeam Sheet
DUNNINGTON
5 1YORK RAILWAY INSTITUTE
STEPHEN CRAWSHAW
DES HEALEY PETER BRAYBROOKE
Line-upTeam Sheet
F1 RACING
Pens 4-5
0 0MALTON AND NORTON FC
MATTHEW WRIGHT
BRANDON BISHOP LIAM WADSWORTH
Line-upTeam Sheet
HEMINGBROUGH UNITED
2 1RICCALL UNITED
CONOR LEDGEWAY
Line-upTeam Sheet
HUNTINGTON ROVERS
3 0WILBERFOSS
STEPHEN HEWITT
Line-upTeam Sheet
OLD MALTON ST MARYS
5 0TOCKWITH AFC
KEVIN BECKETT
Line-upTeam Sheet
RAWCLIFFE
4 1EASINGWOLD TOWN
JAMIE HEWITT
Line-upTeam Sheet
WIGGINTON GRASSHOPPERS
3 2OSBALDWICK
RICKY TAYLOR
STEVE MILNER JOSHUA POPELY
Line-upTeam Sheet
Premier Division
CHURCH FENTON FC
4 1COPMANTHORPE
JAMES McNEE
LIAM POWELL GEORGIA TRAVERS
Line-upTeam Sheet
SPORTING KNAVESMIRE
1 5TADCASTER MAGNETS
MATTHEW BUCKMASTER
JOHN DUNWOODY TOM HALLIDAY
Line-upTeam Sheet
Division One
CLIFFE
0 3KIRKBYMOORSIDE
KENDALL EDGLEY
Line-upTeam Sheet
HARRISON SIGNS FC
1 2THORPE UNITED
ANDREW LUFF
Line-upTeam Sheet
Division Two
STRENSALL
4 0HESLINGTON
JOHN SUTTON
Line-upTeam Sheet
Division Three
FULFORD FC
3 6THE RAJ FC
SAM HALLAS
Line-upTeam Sheet
MOOR LANE
6 4SELBY OLYMPIA
HARRY CODLING
Line-upTeam Sheet
Reserve A
COPMANTHORPE RES
1 1CHURCH FENTON FC RES
VLADIMIR MOLLOV