21 September 2017
Barkston Ash FA Mitre Cup
21/09/17 19:30 CHURCH FENTON FC
Selby Town ground
v Malt Shovel (Sunday)

23 September 2017
YORK FA JUNIOR CUP
23/09/17 14:00 BARMBY MOOR
Barmby Moor YO42 4EG
v BROOKLYN FC RES

23/09/17 14:00 BISHOPTHORPE UNITED RES
Bishopthorpe YO23 2SB
v COPMANTHORPE RES

23/09/17 14:00 BRAMHAM
Bramham LS23 6RR
v CIVIL SERVICE

23/09/17 14:00 CAWOOD FC
Cawood YO8 3TG
v WHELDRAKE

23/09/17 14:00 CIVIL SERVICE RES
York College YO23 2BB
v POCKLINGTON TOWN 3rd

23/09/17 14:00 EASINGWOLD TOWN RES
Easingwold YO61 3FB
v HESLINGTON

23/09/17 14:00 HAXBY TOWN
Haxby Ethel Ward Playing Field YO32 3DY
v F1 RACING RES

23/09/17 14:00 HEWORTH AFC RES
Hopgrove Playing Fields YO32 9TD
v HARRISON SIGNS FC RES

23/09/17 14:00 HUBY UNITED
Robin Lane Huby Robin Lane YO61 1HH
v BISHOPTHORPE UNITED

23/09/17 14:00 HUNTINGTON FC
Hopgrove Playing Field pitch 2 YO32 9TD
v MALTON AND NORTON FC RES

23/09/17 14:00 LNER BUILDERS
Tollerton Road, Newton-on-Ouse
v DRINGHOUSES RES

23/09/17 14:00 OLD MALTON ST MARYS RES
Old Malton FitzWilliam Sports Field YO17 7EY
v WIGGINTON GRASSHOPPERS RES

23/09/17 14:00 POLLINGTON
Pollington
v HUNTINGTON ROVERS RES

23/09/17 14:00 RUFFORTH UNITED RES
Rufforth Airfield Park YO23 3QA
v HEWORTH AFC

23/09/17 14:00 STAMFORD BRIDGE
Stamford Bridge Low Catton Road YO41 1DZ.
v CHURCH FENTON FC RES

23/09/17 14:00 STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
Stillington YO61 ILT
v OSBALDWICK RES

23/09/17 14:00 STRENSALL
Strensall Barracks
v MALT SHOVEL

23/09/17 14:00 TADCASTER MAGNETS RES
Tadcaster Leeds Road LS24 9HD
v MOOR LANE

23/09/17 14:00 THE RAJ FC
New Earwick Jorvick Blades YO32 4AG
v POPPLETON UNITED RES

23/09/17 14:00 WILBERFOSS RES
Wilberfoss Playing Fields, Storking Lane YO41 5ND
v SWINTON AFC

YORK FA SENIOR CUP
23/09/17 14:00 CLIFFE
Cliffe YO8 6NS
v DUNNINGTON

23/09/17 14:00 COPMANTHORPE
Copmanthorpe Recreation Ground YO23 3YR
v DRINGHOUSES

23/09/17 14:00 F1 RACING
New Earswick YO32 4AG.
v CHURCH FENTON FC

23/09/17 14:00 KIRKBYMOORSIDE
Kirkbymoorside YO62 6DX
v EASINGWOLD TOWN

23/09/17 14:00 MALTON AND NORTON FC
Norton College YO17 9PT
v POPPLETON UNITED

23/09/17 14:00 OSBALDWICK
Osbaldwick The Leyes YO10 3PR
v THORPE UNITED

23/09/17 14:00 POCKLINGTON TOWN 2nd
Pocklington The Balk YO42 2NZ
v HARRISON SIGNS FC

23/09/17 14:00 RAWCLIFFE
Rawcliffe Recreation ground YO31 5TS
v BROOKLYN FC

23/09/17 14:00 WIGGINTON GRASSHOPPERS
Wigginton Mill Lane YO32 2PY
v TADCASTER MAGNETS

23/09/17 14:00 YORK RAILWAY INSTITUTE
New Lane Sports Ground Acomb
v SPORTING KNAVESMIRE

Premier Division
23/09/17 14:00 HEMINGBROUGH UNITED
Selby Town ground
v OLD MALTON ST MARYS

Division One
23/09/17 14:00 RICCALL UNITED
Riccall Landing Lane YO19 6PW
v TOCKWITH AFC

Division Three
23/09/17 14:00 BUBWITH WHITE SWAN FC
Bubwith
v RUFFORTH UNITED

Division Four
23/09/17 14:00 ELM PARK
Burnholme College York YO31 0GW
v CLIFFORD

Reserve A
23/09/17 14:00 THORPE UNITED RES
Thorpe Willoughby Field Lane YO8 9FL
v HEMINGBROUGH UNITED RES

Reserve C
23/09/17 14:00 FULFORD FC RES
Fulford YO10 4FY
v CLIFFE RES

23/09/17 14:00 MALT SHOVEL RES
Barlow YO8 8EW
v STAMFORD BRIDGE RES

23/09/17 14:00 WHELDRAKE RES
Wheldrake Village Hall YO19 6BU
v YORK RAILWAY INSTITUTE RES

30 September 2017
LEAGUE JUNIOR CUP ROUND ONE
30/09/17 14:00 BISHOPTHORPE UNITED
Bishopthorpe YO23 2SB
v LNER BUILDERS

30/09/17 14:00 CLIFFORD
Clifford LS23 6SL
v MALT SHOVEL

30/09/17 14:00 FULFORD FC
Fulford YO10 4FY
v MOOR LANE

30/09/17 14:00 HAXBY TOWN
Haxby Ethel Ward Playing Field YO32 3DY
v SELBY OLYMPIA

30/09/17 14:00 HUBY UNITED
Robin Lane Huby Robin Lane YO61 1HH
v HEWORTH AFC

30/09/17 14:00 POLLINGTON
Pollington
v CIVIL SERVICE

30/09/17 14:00 RUFFORTH UNITED
Rufforth Airfield Park YO23 3QA
v HESLINGTON

30/09/17 14:00 ST CLEMENTS
Knavsmire Pitch 25 Bustardthorpe, Knavesmire Road, York.
v SWINTON AFC

30/09/17 14:00 STAMFORD BRIDGE
Stamford Bridge Low Catton Road YO41 1DZ.
v ELM PARK

30/09/17 14:00 STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
Stillington YO61 ILT
v CAWOOD FC

30/09/17 14:00 WHELDRAKE
Wheldrake Village Hall YO19 6BU
v HUNTINGTON FC

LEAGUE SENIOR CUP ROUND ONE
30/09/17 14:00 BROOKLYN FC
Malton YO17 7BP
v HUNTINGTON ROVERS

30/09/17 14:00 CHURCH FENTON FC
Church Fenton LS24 9RJ
v F1 RACING

30/09/17 14:00 CLIFFE
Cliffe YO8 6NS
v HARRISON SIGNS FC

30/09/17 14:00 DUNNINGTON
Common Road Dunnington
v EASINGWOLD TOWN

30/09/17 14:00 KIRKBYMOORSIDE
Kirkbymoorside YO62 6DX
v OSBALDWICK

30/09/17 14:00 OLD MALTON ST MARYS
Old Malton FitzWilliam Sports Field YO17 7EY
v YORK RAILWAY INSTITUTE

30/09/17 14:00 POCKLINGTON TOWN 2nd
Pocklington The Balk YO42 2NZ
v DRINGHOUSES

30/09/17 14:00 RAWCLIFFE
Rawcliffe Recreation ground YO31 5TS
v TOCKWITH AFC

30/09/17 14:00 THORPE UNITED
Thorpe Willoughby Field Lane YO8 9FL
v TADCASTER MAGNETS

30/09/17 14:00 WIGGINTON GRASSHOPPERS
Wigginton Mill Lane YO32 2PY
v COPMANTHORPE

LEAGUE RESERVE CUP ROUND ONE
30/09/17 14:00 CLIFFE RES
Cliffe YO8 6NS
v DRINGHOUSES RES

30/09/17 14:00 EASINGWOLD TOWN RES
Easingwold YO61 3FB
v HUNTINGTON ROVERS RES

30/09/17 14:00 F1 RACING RES
New Earswick YO32 4AG.
v HARRISON SIGNS FC RES

30/09/17 14:00 FULFORD FC RES
Fulford YO10 4FY
v CIVIL SERVICE RES

30/09/17 14:00 HAXBY TOWN RES
Haxby Ethel Ward Playing Field YO32 3DY
v THORPE UNITED RES

30/09/17 14:00 HEMINGBROUGH UNITED RES
Hemingbrough YO8 6QS.
v STAMFORD BRIDGE RES

30/09/17 14:00 MALT SHOVEL RES
Barlow YO8 8EW
v YORK RAILWAY INSTITUTE RES

30/09/17 14:00 MALTON AND NORTON FC RES
Norton College YO17 9PT
v OLD MALTON ST MARYS RES

30/09/17 14:00 OSBALDWICK RES
Osbaldwick The Leyes YO10 3PR
v POCKLINGTON TOWN 3rd

30/09/17 14:00 POPPLETON UNITED RES
Poppleton Main Street YO26 6QG
v CHURCH FENTON FC RES

30/09/17 14:00 TADCASTER MAGNETS RES
Tadcaster Leeds Road LS24 9HD
v BISHOPTHORPE UNITED RES

30/09/17 14:00 TOCKWITH AFC RES
Tockwith Sports Field YO26 7PX
v HEWORTH AFC RES

30/09/17 14:00 WHELDRAKE RES
Dunnington F1 Common lane
v DUNNINGTON RES

30/09/17 14:00 WIGGINTON GRASSHOPPERS RES
Wigginton Mill Lane YO32 2PY
v BROOKLYN FC RES

Premier Division
30/09/17 14:00 HEMINGBROUGH UNITED
Selby Town ground
v SPORTING KNAVESMIRE

Division One
30/09/17 14:00 RICCALL UNITED
Riccall Landing Lane YO19 6PW
v WILBERFOSS

Division Two
30/09/17 14:00 BARMBY MOOR
Barmby Moor YO42 4EG
v HESLINGTON

Division Three
30/09/17 14:00 BRAMHAM
Bramham LS23 6RR
v THE RAJ FC

Reserve C
30/09/17 14:00 WILBERFOSS RES
Wilberfoss Playing Fields, Storking Lane YO41 5ND
v RUFFORTH UNITED RES

04 October 2017
INTER LEAGUE REPRESENTATIVE GAME
04/10/17 18:15 YORK MINSTER ENGINEERING LEAGUE
Pickering Town
v SCARBOROUGH & DISTRICT FOOTBALL LEAGUE

07 October 2017
ER QUALIFYING CUP
07/10/17 14:00 CLIFFE RES
Cliffe YO8 6NS
v WHELDRAKE

07/10/17 14:00 HEDON RANGERS 4th
Hedon
v WHELDRAKE RES

07/10/17 14:00 LEVEN MEMBERS CLUB RESERVES
Leven
v FULFORD FC

07/10/17 14:00 STAMFORD BRIDGE RES
Stamford Bridge Low Catton Road YO41 1DZ.
v MARKET WEIGHTON UNITED FC RESERVES

07/10/17 14:00 WILBERFOSS
Wilberfoss Playing Fields, Storking Lane YO41 5ND
v HOWDEN ACADEMY

ER SENIOR COUNTRY CUP
07/10/17 14:00 CLIFFE
Cliffe YO8 6NS
v DRIFFIELD JUNIORS FC

07/10/17 14:00 FILEY TOWN 1STS
Filey Town
v RICCALL UNITED

07/10/17 14:00 HUNMANBY UTD
Hunmanby
v DUNNINGTON RES

07/10/17 14:00 HUTTON CRANSWICK SRA FC
Hutton Cranswick
v HEMINGBROUGH UNITED RES

07/10/17 14:00 MALTON AND NORTON FC RES
Norton College YO17 9PT
v BLACKBURN ATHLETIC

07/10/17 14:00 WILBERFOSS
Wilberfoss Playing Fields, Storking Lane YO41 5ND
v HEDON RANGERS RES

NR CHALLENGE CUP
07/10/17 14:00 EASINGWOLD TOWN
Easingwold YO61 3FB
v RICHMOND MAVERICKS

07/10/17 14:00 Kirkbymoorside Reserves (BL)
Kirkbymoorside YO62 6DX
v HARRISON SIGNS FC

07/10/17 14:00 SEAMER SPORTS
Aberford
v THE RAJ FC

07/10/17 14:00 Wombleton Wanderers
Wombleton
v HUNTINGTON FC

07/10/17 14:00 YORK RAILWAY INSTITUTE RES
New Lane Sports Ground Acomb
v THORNTON DALE FC

WEST RIDING CHALLENGE CUP
07/10/17 14:00 CHURCH FENTON FC
Church Fenton LS24 9RJ
v Britannia Sports

WEST RIDING CHALLENGE TROPHY
07/10/17 14:00 Horbury Athletic 1sts
Horbury
v BRAMHAM

Premier Division
07/10/17 14:00 DUNNINGTON
Common Road Dunnington
v YORK RAILWAY INSTITUTE

07/10/17 14:00 F1 RACING
New Earswick YO32 4AG.
v DRINGHOUSES

07/10/17 14:00 HEMINGBROUGH UNITED
Selby Town ground
v COPMANTHORPE

07/10/17 14:00 OSBALDWICK
Osbaldwick The Leyes YO10 3PR
v POPPLETON UNITED

07/10/17 14:00 SPORTING KNAVESMIRE
Poppleton Community Sports Pavilion YO26 6MY
v OLD MALTON ST MARYS

07/10/17 14:00 WIGGINTON GRASSHOPPERS
Wigginton Mill Lane YO32 2PY
v HUNTINGTON ROVERS

Division One
07/10/17 14:00 BROOKLYN FC
Malton YO17 7BP
v RAWCLIFFE

07/10/17 14:00 POCKLINGTON TOWN 2nd
Pocklington The Balk YO42 2NZ
v TOCKWITH AFC

07/10/17 14:00 THORPE UNITED
Thorpe Willoughby Field Lane YO8 9FL
v KIRKBYMOORSIDE

Division Two
07/10/17 14:00 BARMBY MOOR
Barmby Moor YO42 4EG
v STRENSALL

07/10/17 14:00 BISHOPTHORPE UNITED
Bishopthorpe YO23 2SB
v STAMFORD BRIDGE

07/10/17 14:00 HAXBY TOWN
Haxby Ethel Ward Playing Field YO32 3DY
v HUBY UNITED

07/10/17 14:00 HEWORTH AFC
Hopgrove Playing Fields YO32 9TD
v HESLINGTON

Division Three
07/10/17 14:00 CAWOOD FC
Cawood YO8 3TG
v MOOR LANE

07/10/17 14:00 MALT SHOVEL
Dennison Road Selby
v BUBWITH WHITE SWAN FC

07/10/17 14:00 RUFFORTH UNITED
Rufforth Airfield Park YO23 3QA
v SELBY OLYMPIA

Division Four
07/10/17 14:00 CLIFFORD
Clifford LS23 6SL
v ELM PARK

07/10/17 14:00 POLLINGTON
Pollington
v LNER BUILDERS

07/10/17 14:00 SWINTON AFC
BSA Sports Complex Swinton YO17 6SE
v STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB

Reserve A
07/10/17 14:00 COPMANTHORPE RES
Copmanthorpe Recreation Ground YO23 3YR
v OLD MALTON ST MARYS RES

07/10/17 14:00 EASINGWOLD TOWN RES
Easingwold YO61 3FB
v CHURCH FENTON FC RES

07/10/17 14:00 HUNTINGTON ROVERS RES
Huntington SC Sports Club YO32 9RU.
v POCKLINGTON TOWN 3rd

07/10/17 14:00 THORPE UNITED RES
Thorpe Willoughby Field Lane YO8 9FL
v WIGGINTON GRASSHOPPERS RES

Reserve B
07/10/17 14:00 HARRISON SIGNS FC RES
University of York Sports Centre YO10 5NA
v OSBALDWICK RES

07/10/17 14:00 POPPLETON UNITED RES
Poppleton Main Street YO26 6QG
v F1 RACING RES

07/10/17 14:00 TADCASTER MAGNETS RES
Tadcaster Leeds Road LS24 9HD
v BISHOPTHORPE UNITED RES

07/10/17 14:00 TOCKWITH AFC RES
Tockwith Sports Field YO26 7PX
v HEWORTH AFC RES

Reserve C
07/10/17 14:00 CIVIL SERVICE RES
York College YO23 2BB
v BROOKLYN FC RES

07/10/17 14:00 FULFORD FC RES
Fulford YO10 4FY
v RUFFORTH UNITED RES

07/10/17 14:00 MALT SHOVEL RES
Barlow YO8 8EW
v WILBERFOSS RES

14 October 2017
ERCFA SENIOR CUP
14/10/17 14:00 DUNNINGTON
Common Road Dunnington
v POCKLINGTON TOWN 1st

14/10/17 14:00 HEMINGBROUGH UNITED
Selby Town ground
v SCULCOATES AMATEURS

ER JUNIOR COUNTRY CUP
14/10/17 14:00 BRIDLINGTON SPORTS CLUB 3rds
Bridlington Sports club
v HESLINGTON

14/10/17 14:00 MALT SHOVEL
Dennison Road Selby
v HESSLE RANGERS RES

14/10/17 14:00 SELBY OLYMPIA
Barlby Recreation Road, YO8 5AL
v ROOS FC

FA INTER LEAGUE CUP Round 1
14/10/17 15:00 YORK MINSTER ENGINEERING LEAGUE
Tadcaster Albion
v WEST RIDING COUNTY AMATEUR LEAGUE

NR COUNTY CUP
14/10/17 14:00 F1 RACING
New Earswick YO32 4AG.
v KIRKBYMOORSIDE

14/10/17 14:00 Yarm & Eaglescliffe FC
Yarm
v OLD MALTON ST MARYS

UNDER 19 YOUTH ALLIANCE LEAGUE
14/10/17 11:30 YORK CITY U19 ACADEMY
York City Training Ground
v NOTTS COUNTY

Division One
14/10/17 14:00 BROOKLYN FC
Malton YO17 7BP
v EASINGWOLD TOWN

14/10/17 14:00 HARRISON SIGNS FC
University of York Sports Centre YO10 5NA
v CLIFFE

14/10/17 14:00 KIRKBYMOORSIDE
Kirkbymoorside YO62 6DX
v POCKLINGTON TOWN 2nd

14/10/17 14:00 TOCKWITH AFC
Tockwith Sports Field YO26 7PX
v RICCALL UNITED

14/10/17 14:00 WILBERFOSS
Wilberfoss Playing Fields, Storking Lane YO41 5ND
v RAWCLIFFE

Division Two
14/10/17 14:00 BARMBY MOOR
Barmby Moor YO42 4EG
v BISHOPTHORPE UNITED

14/10/17 14:00 HAXBY TOWN
Haxby Ethel Ward Playing Field YO32 3DY
v STAMFORD BRIDGE

14/10/17 14:00 HUBY UNITED
Robin Lane Huby Robin Lane YO61 1HH
v HEWORTH AFC

14/10/17 14:00 STRENSALL
Strensall Barracks
v CIVIL SERVICE

Division Three
14/10/17 14:00 BRAMHAM
Bramham LS23 6RR
v FULFORD FC

14/10/17 14:00 MOOR LANE
New Earwick Jorvick Blades YO32 4AG
v THE RAJ FC

14/10/17 14:00 RUFFORTH UNITED
Rufforth Airfield Park YO23 3QA
v BUBWITH WHITE SWAN FC

Division Four
14/10/17 14:00 LNER BUILDERS
Tollerton Road, Newton-on-Ouse
v CLIFFORD

14/10/17 14:00 ST CLEMENTS
Knavsmire Pitch 25 Bustardthorpe, Knavesmire Road, York.
v SWINTON AFC

14/10/17 14:00 STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB
Stillington YO61 ILT
v HUNTINGTON FC

14/10/17 14:00 WHELDRAKE
Wheldrake Village Hall YO19 6BU
v POLLINGTON

Reserve A
14/10/17 14:00 EASINGWOLD TOWN RES
Easingwold YO61 3FB
v HUNTINGTON ROVERS RES

14/10/17 14:00 MALTON AND NORTON FC RES
Norton College YO17 9PT
v HEMINGBROUGH UNITED RES

14/10/17 14:00 POCKLINGTON TOWN 3rd
Pocklington The Balk YO42 2NZ
v DUNNINGTON RES

14/10/17 14:00 THORPE UNITED RES
Thorpe Willoughby Field Lane YO8 9FL
v COPMANTHORPE RES

14/10/17 14:00 WIGGINTON GRASSHOPPERS RES
Wigginton Mill Lane YO32 2PY
v CHURCH FENTON FC RES

Reserve B
14/10/17 14:00 BISHOPTHORPE UNITED RES
Bishopthorpe YO23 2SB
v HAXBY TOWN RES

14/10/17 14:00 DRINGHOUSES RES
Dringhouses St Helens Road YO24 1HR
v TOCKWITH AFC RES

14/10/17 14:00 F1 RACING RES
New Earswick YO32 4AG.
v TADCASTER MAGNETS RES

14/10/17 14:00 HEWORTH AFC RES
Hopgrove Playing Fields YO32 9TD
v OSBALDWICK RES

14/10/17 14:00 POPPLETON UNITED RES
Poppleton Main Street YO26 6QG
v HARRISON SIGNS FC RES

Reserve C
14/10/17 14:00 CIVIL SERVICE RES
York College YO23 2BB
v WILBERFOSS RES

14/10/17 14:00 CLIFFE RES
Cliffe YO8 6NS
v RUFFORTH UNITED RES

14/10/17 14:00 FULFORD FC RES
Fulford YO10 4FY
v WHELDRAKE RES

14/10/17 14:00 MALT SHOVEL RES
Barlow YO8 8EW
v BROOKLYN FC RES

21 October 2017
BARKSTON ASH CHALLENGE CUP
21/10/17 14:00 FC Gascoinge Garforth
Garforth Gascoinge
v MALT SHOVEL

21/10/17 14:00 SHERBURN WHITE ROSE
Sherburn White Rose
v THORPE UNITED

21/10/17 14:00 TADCASTER MAGNETS
Tadcaster Leeds Road LS24 9HD
v WETHERBY ATHLETIC

BARKSTON ASH FA BML CUP
21/10/17 14:00 CHURCH FENTON FC RES
Church Fenton LS24 9RJ
v THORPE UNITED RES

21/10/17 14:00 MALT SHOVEL RES
Barlow YO8 8EW
v SHERBURN WHITE ROSE RESERVES

21/10/17 14:00 Wetherby Athletic Reserves
Wetherby Ings LS22 5AH
v TADCASTER MAGNETS RES

Premier Division
21/10/17 14:00 DRINGHOUSES
Dringhouses St Helens Road YO24 1HR
v OLD MALTON ST MARYS

21/10/17 14:00 F1 RACING
New Earswick YO32 4AG.
v DUNNINGTON

21/10/17 14:00 MALTON AND NORTON FC
Norton College YO17 9PT
v HEMINGBROUGH UNITED

21/10/17 14:00 POPPLETON UNITED
Poppleton Main Street YO26 6QG
v CHURCH FENTON FC

21/10/17 14:00 SPORTING KNAVESMIRE
Poppleton Community Sports Pavilion YO26 6MY
v YORK RAILWAY INSTITUTE

21/10/17 14:00 WIGGINTON GRASSHOPPERS
Wigginton Mill Lane YO32 2PY
v OSBALDWICK

Division One
21/10/17 14:00 EASINGWOLD TOWN
Easingwold YO61 3FB
v CLIFFE

21/10/17 14:00 POCKLINGTON TOWN 2nd
Pocklington The Balk YO42 2NZ
v HARRISON SIGNS FC

21/10/17 14:00 RAWCLIFFE
Rawcliffe Recreation ground YO31 5TS
v BROOKLYN FC

21/10/17 14:00 RICCALL UNITED
Riccall Landing Lane YO19 6PW
v KIRKBYMOORSIDE

21/10/17 14:00 WILBERFOSS
Wilberfoss Playing Fields, Storking Lane YO41 5ND
v TOCKWITH AFC

Division Two
21/10/17 14:00 CIVIL SERVICE
York College YO23 2BB
v BISHOPTHORPE UNITED

21/10/17 14:00 HAXBY TOWN
Haxby Ethel Ward Playing Field YO32 3DY
v BARMBY MOOR

21/10/17 14:00 HESLINGTON
Heslington Sports Field YO10 5EW
v STRENSALL

21/10/17 14:00 HUBY UNITED
Robin Lane Huby Robin Lane YO61 1HH
v STAMFORD BRIDGE

Division Three
21/10/17 14:00 BRAMHAM
Bramham LS23 6RR
v RUFFORTH UNITED

21/10/17 14:00 CAWOOD FC
Cawood YO8 3TG
v THE RAJ FC

21/10/17 14:00 FULFORD FC
Fulford YO10 4FY
v MOOR LANE

Division Four
21/10/17 14:00 CLIFFORD
Clifford LS23 6SL
v WHELDRAKE

21/10/17 14:00 ELM PARK
Burnholme College York YO31 0GW
v ST CLEMENTS

21/10/17 14:00 POLLINGTON
Pollington
v STILLINGTON SPORTS & SOCIAL CLUB

21/10/17 14:00 SWINTON AFC
BSA Sports Complex Swinton YO17 6SE
v HUNTINGTON FC

Reserve A
21/10/17 14:00 COPMANTHORPE RES
Copmanthorpe Recreation Ground YO23 3YR
v MALTON AND NORTON FC RES

21/10/17 14:00 DUNNINGTON RES
Common Road Dunnington
v WIGGINTON GRASSHOPPERS RES

21/10/17 14:00 HEMINGBROUGH UNITED RES
Hemingbrough YO8 6QS.
v POCKLINGTON TOWN 3rd

21/10/17 14:00 OLD MALTON ST MARYS RES
Old Malton FitzWilliam Sports Field YO17 7EY
v EASINGWOLD TOWN RES

Reserve B
21/10/17 14:00 HARRISON SIGNS FC RES
University of York Sports Centre YO10 5NA
v POPPLETON UNITED RES

21/10/17 14:00 HEWORTH AFC RES
Hopgrove Playing Fields YO32 9TD
v BISHOPTHORPE UNITED RES

21/10/17 14:00 OSBALDWICK RES
Osbaldwick The Leyes YO10 3PR
v DRINGHOUSES RES

21/10/17 14:00 TOCKWITH AFC RES
Tockwith Sports Field YO26 7PX
v HAXBY TOWN RES

Reserve C
21/10/17 14:00 BROOKLYN FC RES
Malton YO17 7BP
v FULFORD FC RES

21/10/17 14:00 RUFFORTH UNITED RES
Rufforth Airfield Park YO23 3QA
v STAMFORD BRIDGE RES

21/10/17 14:00 WHELDRAKE RES
Wheldrake Village Hall YO19 6BU
v WILBERFOSS RES

21/10/17 14:00 YORK RAILWAY INSTITUTE RES
New Lane Sports Ground Acomb
v CLIFFE RES

03 March 2018
Division Three
03/03/18 14:00 BUBWITH WHITE SWAN FC
Bubwith
v MALT SHOVEL